Prinášame Vám 1. časť rozhovoru uverejneného na www.liptov.sme.sk.
Radko Olšavský je človek, s ktorým spolupracujem pri analýze a odrušovaní poškodených energií na pozemkoch, ako aj v obytných, či kancelárskych priestoroch.
Dračie žily sú všade okolo nás – 1. časť
Ľudia vedeli o geopatogénnych zónach už dávno a snažili sa im vyhnúť. Najskôr pustili napríklad do domu psa a kde si ľahol, tam dali posteľ. Pes totiž vyhľadáva, na rozdiel od mačky, iba miesta s pozitívnou energiou.
Geopatogénne zóny sú výsledkom porúch elektromagnetického vlnenia, ktoré vzniká následkom rôznych zlomov v zemskej kôre. Negatívne pôsobia nielen na ľudí, ale aj na zvieratá a rastliny. Porozprávali sme sa o nich s Radomírom Olšavským z Ivachnovej, ktorý sa už niekoľko rokov venuje diagnostikovaniu geopatogénnych zón.
Odkedy sa venujete skúmaniu geopatogénnych zón a čo vás k tomu viedlo?
– Sú lokality, kde sa nadmerne vyskytujú určité choroby. To mi nedalo pokoja. Požiadal som syna, ktorý je geológ, aby urobil geologický prieskum týchto lokalít a dospel som k nemilému záveru. Lenže nemôžem s tým ísť ako s bubnom na zajace, lebo ľudia by húfne začali odtiaľ utekať. Okultné vedy, dnes sa tomu hovorí psychotronika, ma lákali už veľmi dávno. Ale kedysi to bolo zakázané. Břetislav Kafka napísal knihu o expedrimentálnej psychológii, v ktorej sa venuje aj okultným vedám. Kúpil som si jeho knižku od kamaráta za sto bonov asi v 69. roku, keď som študoval v Košiciach. V Číne sú tieto veci známe tisíce rokov. Geopatogénne zóny Číňania volali dračie žily. Starí Rimania, keď chceli postaviť niekde mesto alebo nejakú stavbu, vyhliadli si lokalitu, nahnali do nej ovce a pásli ich tam niekoľko rokov. Potom ich zabili a sledovali ich vnútornosti. Keď boli zdravé vedeli, že je to dobrá lokalita. Ale keď mali zmeny na pečeni, pľúcach alebo inde, vedeli, že to nie je dobrá lokalita a mesto tam nepostavili.
To znamená, že skôr, ako začne človek stavať dom, mal by si dať zistiť, či na pozemku nie sú geopatógenne zóny?
– Bolo by to ideálne.
Ale čo v prípade, že má už dom postavený alebo býva v paneláku?
– Geopatogénne zóny sa vyskytujú až v deväťdesiatich percentách bytov. Ich negatívny vplyv sa však dá eliminovať. Niekedy stačí premiestniť nábytok. Kedysi som nemohol dobre spávať, v noci som sa prehadzoval na posteli, mal som problémy s chrbticou. Raz, keď nikto nebol doma, zobral som virgule a premeral celý byt, hlavne spálňu. Stačilo urobiť jednu vec – zmeniť polohu. Tam, kde som mal hlavu, som si dal nohy a odvtedy spávam dobre a mám pokoj.
Ľudia vedeli o geopatogénnych zónach už dávno a snažili sa im vyhnúť. Najskôr pustili napríklad do domu psa a kde si ľahol, tam dali posteľ. Pes totiž vyhľadáva, na rozdiel od mačky, iba miesta s pozitívnou energiou. Naši predkovia to mali jednoduchšie, lebo išlo iba o zemské a vodné žiarenie. Dnes máme elektronický smog, vysoké napätie, transformátory a trafostanice, a to všetko nás ovplyvňuje negatívnym žiarením. Niektorí ľudia si dávajú pod posteľ hliníkovú fóliu alebo do rohov poľné kamene. Vyrábajú sa rôzne elektronické a elektrické odrušovače, pentagramy, hviezdice a rôzne obrazce z medeného plechu. Absorbujú síce negatívnu energiu, ale časom sa nabijú a potom sa sami premenia na žiariče negatívnej energie. Kamene a drúzy sú oveľa lepšie. Stačí ich občas opláchnuť pod tečúcou vodou. Ale najlepšie sú podľa mňa pyramídy.
Už ste prišli do domu, kde to bolo také zlé, že ste ľuďom poradili, aby sa radšej presťahovali a dom zbúrali?
– Sú miesta a lokality, kde sa chorobnosť vyskytuje oveľa viac, ako inde. Skúmam to, ale nemôžem prezrádzať. Potrebujem štatistiky asi štyridsať rokov dozadu a nie je ľahké dostať sa k niektorým materiálom. Sú neveriaci Tomáši, ktorí tento fakt ignorujú. Mrzí ma, že ľudia si nevedia pomôcť. Ja môžem len odporučiť. Mám kamaráta Peťa Kulicha, s ktorým sa dopĺňame, venuje sa feng šui. Ja zistím také veci, ktoré on nezistí a naopak.
Čítajte viac: http://liptov.sme.sk/c/4965695/dracie-zily-su-vsade-okolo-nas.html#ixzz3ltdgCRDW