Feng Shui Projekt

Dodacie podmienky

Dodacia lehota pre jednotlivý tovar je pri každom tovare potvrdená do 48 hodín v pracovných dňoch.

Dodacia lehota pre objednaný Tovar do 12-j hodiny, po potvrdení jeho dostupnosti na sklade, je 1 – 2 pracovné dni. Spravidla je tovar dodávaný v priebehu 1 – 5 pracovných dní. Ak by bol tovar nedostupný dlhšie ako 5 dní, kupujúci je kontaktovaný telefonicky alebo emailom za účelom upresnenia termínu dodania tovaru alebo navrhnutia výmeny za alternatívny tovar, ktorý je skladom.

Tovar je spravidla zasielaný Slovenskou poštou na dobierku. Balné a poštovné je 2,25 EUR. Pokiaľ je zásielka väčšia, poštovné je navýšené podľa cenníka Slovenskej pošty.

Pokiaľ zákazník uvedie v správe, že si želá doručenie niektoru kuriérskou službou, poštovné sa odvíja od cenníka danej kuriérskej spoločnosti.

Tovar doručovaný na území Slovenskej republiky je zasielaný Slovenskou poštou. Konečná cena teda závisí od celkovej sumy zakúpeného tovaru a od spôsobu jeho úhrady. Ceny sú v Eur vrátane DPH.

Tovar doručovaný na území Českej republiky je zasielaný Slovenskou poštou, alebo zákazníkom vybranou kuriérskou službou. Konečná cena za prepravu závisí od celkovej sumy zakúpeného tovaru a od výšky poštovného. Pri platbe v hotovosti („na dobierku“) zákazník platí kuriérovi dobierku v českých korunách (hodnota je prepočítaná podľa aktuálneho kurzu EUR a CZ v národnej banke).

Tovar doručovaný do iných krajín je zasielaný s možnosťou zaplatenia tovaru výlučne vopred na účet. Konečná suma za prepravu závisí od váhy zakúpeného tovaru, od krajiny, stanovená podľa tarif kuriérskej firmy alebo Slovenskej pošty. Kupujúci je s cenou za prepravu oboznámený pri potvrdení objednávky alebo sa môže vopred informovať emailom alebo telefonicky u predajcu.

Tovar je po vyexpedovaní dodaný kupujúcemu na ďalší pracovný deň, najneskôr do dvoch pracovných dní. V deň odoslania balíka je kupujúcemu zasielaný email, avízo o jeho vyexpedovaní. S tovarom je zasielaný daňový doklad slúžiaci (faktúra) ako záručný list (ak nie je originálny záručný list od výrobcu alebo dovozcu) a v prípade platby v hotovosti kuriér odovzdá kupujúcemu doklad o úhrade.

Tovar je odosielaný z adresy: PointOne,s.r.o., Lisková 112, 034 81 Lisková

 

V Martine, 1.11.2015

 

Mgr. Peter Kulich

konateľ spoločnosti

Share This