Liečenie Poriadkom – tip.č. 1

Krok 1: Buďte odvážni a identifikujte všetkok svoj neporiadok

Krok 2: Porozumejte tajomstvu eliminácie neporiadku

Krok 3: naplánujte si ako sa vysporiadate s neporiadkom

Krok 4: Pokyny pre vašu “Clearing Session”

Krok 5: Čo urobiť s upratovacími boxami

 

Krok 1: Buďte odvážni a identifikujte všetkok svoj neporiadok

 

Vo Feng Shui je neporiadok jednou z najhorších chýb, kedy dochádza k bránenie prirodzeného toku energie čchi. Neporiadok nielen že komplikuje život a narúša vzhľad domova, ale kradne drahocenný čas a vašu životnú energiu.

To je vážna situácia. Naozaj chcete aby neporiadok vyčerpával vašu životnú energiu ? Dúfam, že nie ! Dovoľte, aby som sa s vami podelili o super efektívny “Feng Shui čistiaci system”, ktorý naozaj funguje. Povedzme si ale najskôr, čo v skutočnosti neporiadok je.

neporiadok2        neporiadok1 

Čo je to neporiadok ?

Feng Shui definícia:

Neporiadok je nízka, stagnujúca, blokovaná energia, ktorá odčerpáva Vašu energiu a znižuje kvalitu vášho života. Čokoľvek, čo nepoužívate, alebo sa vám nepáči, alebo nemá miesto vo vašej domácnosti je neporiadok. Buď to používate, alebo tomu nájdete miesto, alebo to od seba necháte odísť. Je to také jednoduché.

Aj keď sa vám miesto neporiadku môže na prvý pohľad zdať OK, môžete úprimne povedať o svojich skriniach, garáži, alebo kúpeľni že sú v poriadku ?

A čo ďalšie miesta, ktoré sú väčšinou ukryté, ako napríklad zásuvky a poličky kuchynských liniek ?

Čím viac budete úprimní, tým lepšie budú vase výsledky. Tým viac získate novej, sviežej a silnej energie Feng Shui do vašej domácnosti.

Share This