Krok 2: Porozumejte tajomstvu eliminácie neporiadku

Skôr ako zúčtujeme s neporiadkom, a skôr ako si povieme ďalšie pokyny, je tu jedna vec, ktorú musíte absolútne pochopiť.

Je to rozhodujúca vec, a je veľmi jednoduchá.

Neporiadok je nízka, stagnujúca a okolie blokujúca energia.  Môže takáto “kvalita energie” neporiadok odstrániť ? Nie. Je to však jednoduché: musíme získať presný opak.

Musíte mať jasno v tom, aký pocit chcete priniesť do priestoru, a musíte urobiť čo najviac pre to, aby ste tento pocit v sebe doslova stelesnili ešte pred tým, ako sa vysporiadate so svojim neporiadkom.

Žiadna “clearingová akcia” nebude úspešná, pokiaľ nebude aj vnútorne správne pochopená, a žiadne Feng Shui bez nej nebude dlhodobo fungovať.

Pokiaľ nemáte dlhodobo pochopiť vlastné sklamania, vyhorenia, nekonečné neúspechy a nekonečný neporiadok, je zbytočné vôbec celý proces uskutočniť.

Ani sa do toho nepúšťajte.

Ak teda chcete dosiahnuť úspech, musíte si ako prvé uvedomiť, čo má byť výsledkom celej akcie.

Nikdy nespustite “clearingovú akciu” bez toho, aby ste mali vo veciach jasno, bez toho, aby ste boli dobre naladený, aby vaše vibrácie pomohli prečistiť daný priestor, a to najmä tie časti, ktorých energia bola dlhú dobu blokovaná neporiadkom. Môže to byť ktorákoľvek časť bytu – kúpeľňa, špajza, kuchyňa.

Niekoľko ďalších nápadov:

 

         + môžete použiť éterické oleje s elektrickými alebo sviečkovými difúzormi, môže to byť aj vzduchový sprej – vynikajúca je mäta pieporna, eucalyptus alebo citronnové trávy – tie patria medzi najobľúbenejšie, ale môžete testovaním rôznych vôní zistiť, ktoré z nich najlepšie podporujú vašu vitalitu, a najlepšie vás naladia na danú činnosť

      +  môžete tak isto použiť aj prírodné bylinkové kadidlá počas “upratovacej akcie”

      +  aj malé sviečky pomáhajú prečisťovaniu energií okolo vás

       + vynikajúcim pomocným prostriedkom sú kryštály, môžete mať svoje osobné, ktoré podporia vašu energiu, a ktoré vás chránia – napr. jednoduchý turmalínový náramok alebo karneolový prívesok – aj oni môžu urobiť zázraky s vašou jemnou energiou

      +  živé energie, ktoré sú v pohybe – ako izbová fontánka, hudba alebo čerstvé kvety, takisto pomáhajú priniesť čerstvú čchi, pomocou ktorej eliminujete nízké a škodlivé energie neporiadku

       + dostatočné a kvalitné osvetlenie sa tak isto postará o vašu energiu počas upratovania, nepracujte v tme, majte čo najviac svetla – toľko, koľko len môžete, kvalitné svetlo zvýši vašu vitalitu a pôjde to rýchlejšie ako si dokážete predstaviť

Neprehliadnite toto poznanie, ktoré prináša dobrú energiu spoločne s vami, preto, že bez toho nemáte šancu na skutočné vymazanie neporiadku a vyčistenie nízkych energií.

Toto je osvedčený postup u mnohých klientov. Tí, ktorí sa to snažili obísť sami potvrdili, že to museli opakovať …. Mimochodom – ja tak isto J

Ak ste teda skutočne pochopili, ako je to nutné urobiť (preniesť silne pulzujúce energie k odstráneniu nízkych energií), a čo je ešte dôležitejšie, pokiaľ ste nadšený a nemôžete sa dočkať, až začnete, tak potom ste pripravený na ďalší krok, kde začína skutočné zúčtovanie s neporiadkom.

Share This