Rok Červenej Ohnivej Opice – horoskop 2016                                        Monkey

Úspech v roku 2016

Bez ohľadu na znamenie zverokruhu úspech čaká na ľudí, ktorí pracují mentálne a v intelektuálnych oblastiach. Vzhľadom k tomu, že Opica sama o sebe je veľmi nebezpečná, všetci z jej strany očakávajú problémy. Nemali by sme ale zabúdať, že ide zároveň o rozumné a múdre zviera.

Buďte pripravení ku zmenám: k sťahovaniu, k nákupu nového bývania. Ale pokiaľ máte v úmysle sa presťahovať do zahraničia, bude lepšie to odložiť. Pre niekoho môžu byť zmeny iné: napríklad manželstvo, či narodenie detí.

Opice často vôbec nepočúvajú rady iných, rozhodujú samé. V dôsledku toho môžu nerozvážne činy v roku 2016 priniesť len smutný výsledok. Je dôležité radšej veci dobre premyslieť, ako sa púšťať do bezhlavých neuvážených rozhodnutí. Opica nepomôže iba tým, ktorí nebudú naslúchať radám svojich blízkych. Bude ochraňovať ľudí opatrných, premýšľajúcich. Dvakrát meraj, jeden krát strihaj – to je hlavný postoj v roku 2016.

Opica je opatrná vo finančných záležitostiach. Nemá rada zbytočné a prázdné plytvanie peniazmi. Nemilosrdne potrestá takýchto nezodpovedných ľudí. Tí, ktorí budú múdro spravovať a míňať svoje financie, získajú stabilitu a zlepšenie vo finančnej sfére. Opica nebude prehliadať tých, ktorí budú pomáhať ľuďom v problémoch. V roku 2016 sa dá ušetriť a zarobiť mnoho peňazí.

Pokiaľ ide o milostné aféry v roku 2016, mali by ste vedieť, že Opica je v tomto ohľade veľmi seriózna. Na prvom mieste sú pre ňu rodinné záležitosti. Opica dáva veľkú šancu sa stretnúť so spriaznenou dušou tým, ktorí ju ešte nemajú. Ten, kto už má rodinu, v tomto roku ešte posilní vzťahy. Opica netoleruje frivolné vzťahy, ale skôr hľadá vážné a legitimne partnerstvá.

Vzťahy v roku 2016

Všetky vzťahy, ktoré vzniknú v tomto roku, budú veľmi dlhé a pevné, tak to bude aj s uzatvorením manželstva. Pre ľudí, ktorí chcú namiesto lásky len nezáväzný ľahký románik za účelom užíť si prudké emócie, rok Opice nebude šťastným. Ale páry, ktoré si navzájom vedia ustupovať, nepodvádzajú a nemajú snahu se pretvarovať, sú ochotné počúvať svojich partnerov, nájdu harmóniu, mier a šťastie v rodinnom živote. Rok je určený pre kľudný rodinný život.

Podnikatelia v roku 2016 

Podnikatelia v roku 2016 nájdu nových obchodných partnerov. Odvážne sa môžete pustiť do nových projektov a podnikateľských nápadov, rok Opice vám ich pomôže realizovať. Ale zároveň východný horoskop 2016 varuje, že rok bude dosť riskantný a bude nevýhodný pro tých, ktorí sa rozhodnú zapojiť do pochybných a nadmieru dobrodružných obchodov. Nerozhodujte sa zbytočne rýchlo, budete musieť zvážiť všetky pre a proti. Múdrosť, opatrnosť a pozornosť by mali byť vždy prítomné absolútne všade.

Každý, kto sa zaoberá vedeckou a tvorivou činnosťou: vedci, umelci, hudobníci, speváci, skladatelia – tento rok vám prinesie šťastie. Chcete triumf ? Tvrdo pracujte.

Rok 2016 môže byť naplnený prírodnými katastrofami: záplavami, zemetraseniami. Musíme byť pripravení na takéto javy a pri ich vzniku neprepadať panike.

Pokiaľ niekomu niečo sľúbite v roce 2016, musíte to dodržať. V opačnom prípade na konci roku môžete očakávať nepríjemné výsledky – nedodržané sľuby sa vrátia ako boomerang. Všeobecne platí, že v roku 2016 by ste mali byť opatrný vo svojich prejavoch. Opica si pamätá všetky nelichotivé slová na adresu ostatných, ktoré sa potom vrátia k vám, a nie práve v najlepšej forme.

Rok Opice prináša mier, kľud a prosperitu ľuďom, ktorí to potrebují.

 

www.fengshui-life.sk/karticky

 

Share This