Očista priestorov – energia predchodcov

Pomenovaní pre tento typ očisty obytných , či obchodných priestorov je viac. Medzi často sa vyskytujúce pomenovania patrí napríklad pomenovanie  „Očista – zákon predchodcov“, alebo „Očista – Pamäť múrov“.  Túto očistu je najlepšie vykonať ešte predtým, ako nanovo vymaľujete svoje bývanie, resp. položíte novú dlažbu –  teda v štádiu, kým dáme do domu, či bytu nové veci.

Určitý typ očisty môžete urobiť sami, ale v prípade očisty priestoru od predchádzajúcich obyvateľov doporučujem  vyhľadať ľudí, ktorí s takouto očistou majú skúsenosti.

Tento typ očisty prebieha podľa veľkosti priestoru a náročnosti procesu od 4 aj po 8 hodín a má niekoľko procedúr, aby sme vyčistili čo najviac energetických úrovní. Sú určité základné typy energií, ale skúsený praktik vycíti množstvo procedúr, aj použitie prostriedkov priamo v konkrétnom objekte.

Článkov s touto témou,  či už kvalitných alebo menej  kvalitných nájdete na internete, alebo v rôznej literatúre veľmi veľa, preto nebudem vymýšľať vymyslené a použijem opis z knihy „Očista prostoru od A do Z“ od autorky Denise Linn.

Energia predchodcov

Energia predchodcov je energetický odtlačok zanechaný ľuďmi, ktorí v dome žili pred vami. Tieto energetické zostatky môžu pretrvávať ešte dlhé roky potom, ako sa pôvodní majitelia odsťahovali. Týmto javom sa dá vysvetliť skutočnosť, že zážitky starých a nových obyvateľov sú si dosť podobné.  Aj keď si noví obyvatelia možno ani neuvedomujú čo sa stalo s tými, ktorí tu žili skôr, zostatkové energie predchodcov ich môžu navádzať na podobnú životnú cestu.

Preto je dôležité poznať históriu daného miesta čo najviac, a potom si vybrať očistný obrad, ktorý bude na konkrétnu očistu najvhodnejší. Poznať históriu bytu či domu je dôležité najmä v období, kedy sa rozhodujete o kúpe.  Ale aj v prípade, že sa vám nepodarí zistiť, čo sa na danom mieste odohralo, je vhodné urobiť univerzálnu očistu, ktorou odstránite všetky zostatkové energie predchodcov. Umožní  vám to urobiť čerstvý štart v novom domove a získate pocit, že je to váš úplne nový jedinečný priestor.

A ešte čerešnička na torte:  Nezabudnite si zistiť najvhodnejší deň a čas, kedy  prvý krát otočíte kľúčom vo svojom novom bývaní.  Ale o tom niekedy nabudúce.

Zatiaľ vám na zblíženie s vašim novým bývaním postačí pokojná hodinka,  voňavá sviečka a pohár dobre vychladeného šampanského … :-))

Share This