O R G O N I T

Dr. Wilhelm Reich (1897 – 1975) bol rakúsky psychiater a psychológ. Pri svojej práci objavil formu voľnej energie, ktorú pomenoval „orgon“ a tvrdil, že táto energia je zastúpená vo všetkých živých organizmoch a v celom vesmíre. Dospel k presvedčeniu, že Orgon má kozmický pôvod a nevzniká v tele, ale človek je len jeho prijímačom. Na princípe orgonu zostrojil neskôr prístroj, ktorým dokázal rozháňať mraky na oblohe, alebo privolať dážď. (na youtube.com nájdete videá). Orgon je známy taktiež pod inými názvami ako životná energia Qi, Chi, Prána, Ki, Éter, huna, ódická energia atď.

Orgonit – alebo orgonový transformátor alebo aj orgonový harmonizér, je „zariadenie“, ktoré pracuje s orgonovou energiou. Nepretržite do seba z okolia „naťahuje“ negatívnu energiu „DOR“ a mení ju (transformuje) na energiu pozitívnu „POR“.

Základné orgonity sa vyrábajú z troch zložiek – organické, anorganické a pridané drahé kamene. Organická zložka je zastúpená „pryskiřicí“, ktorá sa vyrába z ropy a obsahuje kryštalickú mriežku. Jej funkciou je do seba naťahovať orgon. Druhá zložka je anorganická, zložená z kovov (železo, hliník, meď, mosadz, bronz, atď.), piliny, špony, prášok. Jej funkcia je v tom, že vytvára prekážku pre orgon a ten sa od častíc chaoticky odráža, čistí a zrýchľuje. Kamene ako tretia zložka orgonitov zosiľujú a formujú energiu.

Ako to funguje

Technické a elektromagnetické polia poškodzujú kvalitu prirodzeného orgonu v byte aj v životnom prostredí a preto sú pre živé organizmy a ich vyživujúcu pránu či Orgon deštruktívne a spôsobujú úbytok zdravých záporných iontov. Živé organizmy sú priamo závislé na kvalite Orgonu a na dostatku záporných iontov v okolí. Pri nízkej kvalite či koncentrácii nie sú bunky (živé továrne) správne pracovať – ako keď uberiete prúd žiarovke alebo motoru, ich činnosť sa oslabí alebo úplne zastane. Bunka je zaťažená disharmonickými energiami a je oslabovaná. Začiatok chronických stavov je potom únava, oslabená imunita, zlý spánok, bolesti hlavy …

orgonit_princip_cinnosti

Prechodom cez orgonový harmonizér a odrážaním sa od triesok získava energia Orgonu svoju pôvodnú pozitívne (konštruktívne) aktívnu žiarivú podobu.

ORGONIT teda funguje ako nepretržite pracujúci a oživujúci TRANSFORMÁTOR poškodenej energie z okolia na kladnú, pozitívnu a tým NEUTRALIZUJE PRIMÁRNE PRÍČINY ŠKôD PÁCHANÝCH ELEKTROMAGNETICKÝM SMOGOM, CHEMIKÁLIAMI A RADIÁCIOU (to všetko sú len formy energie).

velky orgonit1

orgonit, váha 7 kg, priemer 35 cm, vhodný na veľké pozemky pri rodinných domoch

 

Share This