Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda hotela Tri Studničky**** v Demänovskej doline bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shui a potvrdená certifikátom.
Feng Shui je učenie staršie viac ako 4000 rokov a poskytuje návod, ako žiť v harmónii s prírodou a ako získať pocit well-being tam, kde prebývame. Základná myšlienka hovorí o tom, že sme ovplyvňovaní všetkým okolo nás – farbami, materiálmi, tvarmi a rôznymi energetickými poľami.

Feng shui priestory hotela ideálne pre relax

V Troch Studničkách je už pôvodné architektonické riešenie vysoko kvalitné a je základom pre priaznivé prúdenie energie „čchi“. Priestory hotela sa nesú v znamení elementov kameň, drevo, kov – meď a ich originálne použitie v interiéri sprevádza hostí každým krokom. Ideálna je aj poloha hotela pri zurčiacom potoku Demänovka, pretekajúcim z nízkotatranských hôr cez obe Demänovské jaskyne. Piatym elementom vytvárajúcim pohodu je oheň v krbe. Ten je dominantou vstupnej haly a spríjemňuje aj mnoho apartmánov.

certifikát Hotel Tri studničky

certifikát Hotel Tri studničky

Odborník na Feng Shui so 14-ročnými skúsenosťami a absolvent viacerých škôl Feng Shui, Peter Kulich, zhodnotil Tri Studničky slovami: „Systematická, niekoľkoročná empatická práca vedenia a tímu hotela v kombinácii s kvalitou prostredia celého zariadenia vytvára sama o sebe tie správne energie, ktoré klient zariadenia vníma ako „tu je to veľmi príjemne“, „tu sa cítim dobre“.

Vyladenie celého priestoru podľa Feng Shui metódy kompasu a metódy deviatich lietajúcich hviezd rešpektuje jeho individualitu, pôsobí nenápadne, častokrát až neviditeľne. „Výsledkom procesu v hoteli Tri Studničky je esteticky a energeticky vysokohodnotné prostredie ideálne na relax, oddych, zotavenie a dovolenku,“ zhodnotil Kulich.

Inovatívna wellness gastronómia so zameraním na zdravie

V našej hotelovej reštaurácii si môžete dopriať zdravé wellness raňajky, ale aj menu s dôrazom na lokálne bio suroviny, blahodarne pôsobiace na zdravú životosprávu a duševnú pohodu.

fotka 1 fotka 2

Dary regiónu, ako huby, ryby, bylinky a lesné plody, si návštevníci našej reštaurácie môžu vychutnať v nezvyčajných inovatívnych kombináciách.

Hotel dbá aj na pitný režim svojich hostí a v rámci ZEN konceptu ponúka výber bio ovocných štiav, elixír z drahých kameňov alebo aj špeciálne namiešanú čajovú zmes Tri Studničky. Obľúbenou aktivitou je čínsky čajový rituál, ktorý hostia môžu zažiť vo wellness centre.

ZEN wellness pobyty a aktivity
V duchu hľadania harmónie sú v hoteli pripravené aj ZEN wellness & spa procedúry na rozmaznávanie tela a duše. Masáže a telové ošetrenia uvoľnia telo i myseľ, vychádzky do okolia a spoznávanie lokálnych krás a darov lesa nabijú božskou energiou.

Share This