Aktivujte prvok Vody pre Bohatstvo a Peniaze

Určite máte v svojom byte alebo dome oblasť, ktorú máte zasvätenú Bohatstvu a peniazom. Ideálne je, ak je to západný sektor Vášho bývania, a ešte lepšie je, ak nie je poškodený niektorou z energií Katastrofa, Smrť – nulová energia, Duchovia alebo Konflikty.

Bohatstvo a Peniaze môžeme aktivovať začlenením prvku Vody v priestore – malým bazénom, jazierkom, vodopádom alebo fontánkou.

Toto môžete urobiť von v záhrade, alebo dnu v byte. Môžete to urobiť aj v oboch priestoroch súčasne.

Teraz potrebujete tieto vodné prvky aktivovať – a tu je pár vecí, ktoré pre to musíte urobiť:

fotka 2-1

  1. Draci milujú vodu – umiestnite obrázok alebo sošku draka niekde v blízkosti prvku vody. Ak je drak v blízkosti, voda bude „premenená“ na silný symbol Bohatstva a Šťastia.

fotka-4

2.Umiestnite svetlo niekde pri vode – nasvetlujte aspoň 3 hodiny denne. Toto pridá jangovú energiu vodným prvkom. Ak máte fontánu vonku a voda dostáva veľa slnečného svitu, tak osvetľovanie nie je potrebné.

3.Ak máte záhradné jazierko, urobte svoje ryby šťastnými a zdravými – vodu udržiavajte čistú a nezapáchajúcu. Zabezpečte jej prúdenie.

Ryby sú symbolom hojnosti, a to najmä v prípade, že sú spokojné a dobre kŕmené … ak sú apatické, nie je možné vytvoriť šťastie. Uistite sa, že voda je správne okysličená a máte dobrý filtračný systém.

  1. Udržujte vodu šťastnú ! Znamená to, že voda sa má smiať ? To isto nie. Ale ak sa zamyslíte, nenechajte do vody vstrebať hádky, nešťastné konverzácie a vibrácie. Ak ste spokojný vy, bude spokojná aj voda.

 

 

Share This