Tendencie pre jednotlivé znamenia v roku Potkana 2020

Potkan

Pre rodeného Potkana úspešný rok. Môže sa tešiť na postup alebo na skvelú kariéru. V tomto roku ho trápia menšie neduhy, ale môže dosiahnuť nečakaný úspech a finančné zisky.

Býk

Pre Byvola bezproblémový a úspešný rok. Šťastena si vezme pod ochranu jeho podnikanie a všetky predchádzajúce ťažkosti sa postupne rozplynú. V práci získa uznanie, môže rátať s novým významným postavením. A doma s nejakými oslavami.

Tiger

Nie najšťastnejší rok pre Tigra. Obchoduje sa mu ťažko a možno zistí,že nemá peniaze, alebo mu ich nechcú vydať. Ak sa chce dočkať odmeny, musí byť veľmi rozvážny a trpezlivý. Za žiadnych okolnosti nesmie konať impulzívne, vyžaduje si to obozretnosť a rozhľadenosť.

Zajac

Dobrý, pokojný rok. Žiadne prekvapenia, žiadne veľké problémy, no ani výsledky. Nehatený postup má istý, lebo ani v práci, ani v súkromí sa nečrtá vážna opozícia. Nastal vhodný čas robiť plány do budúcnosti alebo kúpiť nejakú nehnuteľnosť.

Drak

Žičlivý rok pre ľúbostné vzťahy a rozvíjanie obchodných záujmov. Pohrnú sa mu peniaze, ale nevýhodná dohoda mu môže hlboko načrieť do vrecka. Nájsť si čas na oddych nie je problém, a Drakovo pôsobenie bude vcelku dobré. Doma ani v zamestnaní ho nečakajú väčšie ťažkosti.

Had

Pre Hada je to činorodý rok. Nové vyhliadky a príležitosti na obzore. Črtá sa aj určitý postup v práci. Bude to i rok dramatických udalostí tak dobrých, ako aj menej priaznivých. Finančnými ziskami si vyrovná straty a problémy sa vďaka dobrej vôli vyriešia. V tomto čase by si nemal ani požičať, ani iným požičiavať peniaze.

Kôň

Ťažký rok pre Koňa. Zapletie sa do problémov a nešťastných lások. Musí sa vyhýbať konfrontáciám, najmä so zákonom. V rodine isté peňažné problémy. Čas vyžadujúci opatrnosť a vytrvalosť. Nemal by si požičať, ani požičiavať peniaze.

Ovca

Veľmi dobrý rok pre Ovcu. Dary a zisky z nepredvídaných prameňov, ako hazardné hry, lotérie atď. Prichádzajú vynikajúce obchodné príležitosti. Domáci život môže byť príjemný, ale vo výhľade je láska a spoločenské úspechy. Žiadne choroby ani väčšie problémy.

Opica

Šťastný a prospešný rok. Peniaze prichádzajú z nečakaných prameňov, veľmi vhodný čas na to, aby ďalej napredoval k vytýčenému postaveniu alwbo požiadal o pôžičky (pomoc). Problémy sa mu ľahko riešia, vyhľadávajú ho dôležitý ľudia. V rodine pribudnú noví členovia.

Kohút

Ťažký rok. Kohút bude nútený siahnuť na úspory, lebo peňazí je pomenej, a môže sa stať, že jeho peniaze míňajú iní. Priatelia mu veľa nepomôžu, alebo keď ich požiada o podporu, odmietnu. Doma problémy a zdravotné problémy, lebo tvrdo pracuje, aby sa sám vyrovnal s ťažkosťami. Rok vyžaduje diskrétnosť a veľkú umiernenosť.

Pes

Veľmi šťastný rok. Pes môže dosiahnuť obchodný úspech alebo získa príjmy navyše z iných investícií. Zdravie mu slúži, ukazujú sa však problémy v domácej sfére alebo s malými deťmi. V tomto roku by nemal požičiavať peniaze.

Prasa

Prasaťu prináša neistotu. V práci i doma sú veci nevyriešené, môže prísť o niečo, čo pokladal za získané. Podarí sa mu dostať z ťažkostí, starosti ho však môžu natoľko skľúčiť, že to ovplyvní jeho šance postup aj šance na úspech.

 

 

 

 

Share This